Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Sota - Dashuria Më E Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tringëllinë një zilkë mushke,
tej këndon dhe bulku
po nga krisma e një pushke,
dridhet tërë muzgu
me barrot edhe me hekur,
toka ime ësht' ngarkuar,
vjeshtë e tretë flak e ndezur
fushat, malet ka mbuluar.....


Lindita Sota - Dashuria Më E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Më E Madhe".
3. Video është e këngës "Dashuria Më E Madhe", por nuk këndohet nga Lindita Sota.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Theodhori:


Komente 1