Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindon Camaj - Xhamadani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

osht nje qiell qe na bashkon
e nje diell qe na burron
eshte nje gjuhe qe flasim tane
e nje toke qe th'rasim nane
eshte nje gjuhe qe flasim tane
e nje toke qe th'rasim nane

xhamadani vija vija
esht kosova eshte shqiperia
xhamadani vija vija
esht kosova eshte shqiperia
rreh si zamer qiftelia
o sa emadhe eshte shqipnia

rruges sime per shqipri
mka percjell nje drin i zi
dhe u nisa per atdhe
por si vala e drinit t'bardh
dhe u nisa per atdhe
po si vala e drinit t'bardh

xhamadani vija vija
eshte kosova eshte shqipnia
xhamadani vija vija
eshte kosova eshte shqipnia
rreh si zemer qiftelia
o sa emadhe eshte shqipnia

xhamadani vija vija
eshte kosova eshte shqipnia
xhamadani vija vija
eshte kosova eshte shqipnia
rreh si zemer qiftelia
o sa emadhe eshte shqipnia

xhamadani vija vija
eshte kosova eshte shqipnia
xhamadani vija vija
eshte kosova eshte shqipnia
rreh si zemer qiftelia
o sa emadhe eshte shqipnia


Lindon Camaj - Xhamadani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhamadani".
3. Video është e këngës "Xhamadani", por nuk këndohet nga Lindon Camaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindon Camaj:


Komente 0