Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Linkin Park - Sweet Child O' Mine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sweet Child O' Mine".
3. Video është e këngës "Sweet Child O' Mine", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Linkin Park - Sweet Child O' Mine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00Rock N' Roll!
Yea

She's got eyes of the bluest skies
And if they thought of rain
She's got eyes of the bluest skies
And if they thought of rain
I hate to look into those eyes
And see an ounce of pain

Allright, thats enough of that sh*t

Wow
Wow!

That was just..

Do you guys wanna practice that somemore right here. or should we play another song?

That was just for love, that was just for love because they are here


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë