Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Take From Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(take away whats never been given to me)
love me
hate me
(take away whats never been given to me)
love me
hate me
(take away whats never been given to me)

one time(tick..tick..tick)
one day i when to your house
i dont know what i was looking for
i was not ready for what was in-store
the tub your face the water in you on you
life takes form me again

fate takes we blame we hate the misstakes
we dont own we take use and disown
throw away ourselfs in the maze
spy on the haze
pain like waves in me
this is not the real me

(take away whats never been given to me)
love me
hate me
(take away whats never been given to me)
love me
hate me
(take away whats never been given to me)
free yourself
free yourself
free yourself


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0


Linkin Park - Take From Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Take From Me".
3. Video është e këngës "Take From Me", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.