Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linkin Park - Anything, Anything  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Linkin Park - Anything anything

ok what is it tonight?
please just tell me what the hell is wrong!
do you wanna eat,do you wanna sleep,do you wanna shout!
just settle down,settle down,settle down

well i'll give you candy,
give you diamonds,
give you pearls,
i´ll give you anything you want
hundred dollar bills

and now even let you watch the shows you wanna see
cause you marry me, marry me, marry me

i´m so sick of you tonight
you never stay awake when i get home
something wrong with me?
something wrong with you?
i really wish i knew,wish i knew,wish i knew

well i´ll give you candy,
give you diamonds,
give you pearls
i´ll give you anything you want!
hundred dollar bills

and now even let you watch the shows you wanna see
cause you marry me, marry me, marry me

when i was young i played the game
that love and happiness were the same
now i´m older and i don´t play
i found out the hardest way

i got wasted
she got mad
she called me names then she called her dad
he got crazy and i did too
wondering what i did to you

well i'll give you candy,
give you diamonds,
give you pearls
i'll give you anything you want
hundred dollar bills

and i'll even let you watch the shows you wanna see
i'll do anything, anything, anything,
anything anything anything anything anything.........


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet