Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Heartless Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Little impotent minds,
You promised me hope,
you promised me piece of mind,
now I'm all alone crying some tears,
that I wouldn't even think that could eva appear,
and now I'm all alone in the darkness full of minds,
that only tease, and never think of the pain thats inside...

(Chourus)
All alone I'm heartless,
with you I had a soul,
I cry my tears and now I'm
leaving you alone...
alone...

I gave you everything I owned
I gave you life when you promised to disown,
lies, diceets, all that I thought I knew
I punched you
a debt that I'll never forget
all emcees know it
but why don't you bi*ch
why don't you
on the mountops I'm working hard
to show you that i'm a man with some arms
arms
arms

(Chrous)

WHY! WHY! I PROMISED! WHY!

(Chrous)x9
some rapNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Heartless
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heartless".
3. Video është e këngës "Heartless", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0