Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Linkin Park - Heroin Song

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heroin Song".
3. Video është e këngës "Heroin Song", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linkin Park - Heroin Song  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00When you look into my eyes thereÂ’s nothing else to see
Nothing but your own mistake stearing back at you

I was best student in a class
Now all giving me ass
I just cannot hide sense of guilty
But I will follow my illness
To the possible lines
IÂ’ll choose right decision
And show to world that I am not guilty by ASSOCIATION

Go away you
Go away you
Go away you

Just like a heroin IÂ’m falling apart
Breaking my heart my angel left me!

IÂ’m too week to face me
I never know why she only run so far away, far away from me
I never know why she always runs so far away, far away

Far away you
Far away you
Far away you

Now you see Heroin is the reason, reason, reason
I canÂ’t tell you how to make it go
Now matter how I do how hard I try
I shouted the outside!

Fear, scary
Fear, scary
Fear, scary

(Repeats to the end of song)
"


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet