Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - I Wanna Be Sedated Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Twenty-twenty-twenty four hours to go
I wanna be sedated
Nothing to do
Nowhere to go
I Wanna be sedated
Just get me to the airport
And put me on a plane
Hurry hurry hurry before I go insane
I can't control my fingers
I can't control my brain
Oh no oh no
Just put me in a wheelchair
And get me to the show
Hurry hurry hurry before I go loco
I can't control my fingers
I can't control my toes
Oh no oh noPublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente mbi këtë këngëLinkin Park - I Wanna Be Sedated
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Wanna Be Sedated".
3. Video është e këngës "I Wanna Be Sedated", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.