Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linkin Park - Losing Grip  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(this is a song by Avril Lavigne)

R u aware of what u make me feel
Baby
Right now i feel invisible to u
Like im not real
Didnt u feel me lock my arms around u
Why'd u turn away
Heres what i have to say
I was left to cry there
Waiting outside there
Burning with a lost stare

Thats when i decided
Why should i care
Cuz u werent there when i was scared
I was so alone
U, ya need to listen
Im starting to trip
Im losing my grip
And im in this thing alone

Am i just some chic u placed beside u
To take somebody's place
When u turn around
Can u reconize my face
U used to love me
U used to hug me
But that wasnt the case
Everything wasnt ok
I was left to cry there
Waiting outside there
Burning with a lost stare

Thats when i decided
Why should i care
Cuz u werent there when i was scared
I was so alone
U, ya need to listen
Im starting to trip
Im losing my grip
And im in this thing alone

Crying out loud
Im crying out loud
Crying out loud
Im crying out loud
Open ur eyes
Open up wide

Why should i care
Cuz u werent there
When i was scared
I was so alone
Why should i care
Cuz u werent there
When i was scared
I was so alone

Why should i care
If u don't care
Then i dont care
We're not going anywhere


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet