Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Linkin Park - The Down Syndrome
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Down Syndrome".
3. Video është e këngës "The Down Syndrome", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Linkin Park - The Down Syndrome Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00People come around.
People let you down.
Anywhere you go, anyone you see
It's real...
It's up to you to make it happen.
It's up to you to make it real.

And you know how it feels
To bleed some, to need some.

Tell me what you know.
Tell me how you feel.
It doesn't matter when you're down.
When you look at me with your eyes
That smile on your face, it seems happy.
Are you happy?

And you know how it feels
To bleed some, to need some.

And you know how it feels
To bleed some, to need some.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë