Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Fresh-N-So-Clean Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[MIKE

Alright LA.
I think were ready right?
I think were ready right?
Are we ready?
Are we ready?

All right this is how we are gonna do this
Brad wrote a special song
Brad wrote a special song just for you guys tonight
It's brand new
It's like 5 minutes old

[Chester]

So-Fresh-N-So-Clean
So-Fresh-N-So-Clean
So Clean
So CleanNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Fresh-N-So-Clean
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fresh-N-So-Clean".
3. Video është e këngës "Fresh-N-So-Clean", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0