Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Here, Nearby Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Melted candles on the window sill
Perfume in the haze
Ashtrays spread across the floor
On a normal day

We lay out across the bed
Just like we always did
And in this house
The devil laid his hand on our head
and made them spin

I want to be your man
If you think I cared
I want to be your man
Your man, lord

No more defenses
Like no more peace of mind
Keeping in these knives stabbing
Spilling out your blood to me

[2x]
I want to be your man
If you think I cared
I want to be your man
Your man, lord


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Here, Nearby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Here, Nearby".
3. Video është e këngës "Here, Nearby", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0