Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Linkin Park - B12
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "B12".
3. Video është e këngës "B12", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Linkin Park - B12 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00Atom bombs, something's wrong
D.E.A sent to Guam
Acid trips, big fat chicks
Purple Flintstone vitamins
All the needy, rich are greedy
I find out you don't need me
Berlin Wall starts to fall
I trip out to the wall

Hooray Hoorah
Hooray Hoorah
Hooray Hoorah
Hooray Hoorah
Hooray Hoorah
Hooray Hoorah
Hooray Hoorah
Hooray Hoorah

You think I'm stupid
Stay out of my way
You think I'm stupid
Ku Klux Klan makes a plan
To destroy the black man
Air pollution, no soloution
What is causing this confusion
Anarchism, satanism
Anti-Christ, socialism
A man's brain is deranged
So we think he's insane


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë