Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Liri Rasha - Çu Çu Rrushja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

02/03/2014

2014-03-02T05:39:15+00:00

Këngë e albumit:

"Këngë Popullore Dibrane"
Ooo çu çu Rrushja ne sabahe
Ka la syte ka dale ne çardake
Dul ne çardak e morri t'ike
Me dur t'bardha ja ka ngjite

Me dur t'bardha ja ka ngjite
Plot me rruza e bylyzyke

Ooo plot me rruza e bylyzyke
Çka don djal per drek me te çite
A don pulen o me ta myte
A don petlla e fli te grymte

A don pulen o me ta myte
A don petlla e fli te grymte

Ooo e kshtu djalin o kur kan pyte
nuk du pulen o me ma myte
as du petlla e fli te grymte
Veç m'falsh faqe dhe dy syte

As du pulen o me ma myte
Veç m'falsh faqe dhe dy syte


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet