Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - Me Me Puthe Nuk Asht Kollaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O hape ti at dere
une jam lulja ne pranvere
mos me prek vec me merr ere
Nuk hy une mrena o
jam ajo femna o
e amel si pema o

Naj naj naj naj naj naj
me me puth nuk asht kollaj
me m'pickua si dikur
mbylli syt e bahem gur

Eja shifem dit per dit
mos fol as mos padit
as mos me me grabit
kur te erret nata o
ec me hapa t'gjata o
ktu te nxen mesnata o

Naj naj naj naj naj naj
me me puth nuk asht kollaj
me m'pickua si dikur
mbylli syt ebahem gur


Liria Dedvukaj - Me Me Puthe Nuk Asht Kollaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Me Puthe Nuk Asht Kollaj".
3. Video është e këngës "Me Me Puthe Nuk Asht Kollaj", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:


Komente 0