Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - Bukurosh Malësor (bjeri Çiftelisë) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Bukurosh malësor

Kur m'kalon përpara derës
Lum-lum-lum për mu
Knojnë bilbilat e pranverës
Lum-lum-lum për mu!

ref:
Bjeri çiftelisë
Knoji çiftelis
Krah për krah dorë për dorë
Bukurosh malësor

M'pate thanë se m'ke pa andërr
Lum-lum-lum për mu
Mua nuse vehtën dhandër
Lum-lum-lum për mu!

ref:
Bjeri çiftelisë...


Ky tekst u dërgua nga  ProLD


Nuk kemi video për këtë këngë.
Liria Dedvukaj - Bukurosh Malësor (bjeri Çiftelisë)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukurosh Malësor (bjeri Çiftelisë)".
3. Video është e këngës "Bukurosh Malësor (bjeri Çiftelisë)", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:


Komente 0