TEKSTESHQIP

Dona Asani
Ndjenja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndjenja" kënduar nga Dona Asani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të na bërë të shijojmë edhe aspektin viziv, krijimi muzikor bëhet i disponueshëm online artistikisht edhe me një videoklip, produksioni i të cilit është krijuar nga Ardit Berisha. Ky videoklip u publikua më 15 Shtator 2023. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Berato & Liridona Asani, arranzhimin e realizoi Geniusvybz, ndërsa produksioni audio është krijuar nga Berato.