TEKSTESHQIP

Liridona Shala
Zinzi
Lyrics
(Feat. Faton Shala)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zinzi" kënduar nga Liridona Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 13 Shkurt 2015, Liridona Shala publikon videoklipin "Zinzi", në bashkëpunim me Faton Shala.