TEKSTESHQIP

Liridona Shala
Kam Shume Mall
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Shume Mall" kënduar nga Liridona Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, projekti muzikor përcillet para audiencës i punuar me profesionalizëm me një videoklip, i cili u publikua më 17 Shkurt 2016.