A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lissus Tilka - Te Lutem Me Fal


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/08/2019

2019-08-19T18:00:07


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Te Lutem Me Fal" kënduar nga Lissus Tilka.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Te Lutem Me Fal".
Videoklipi nga Lissus Tilka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hata Koca. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nese enderr do ishe ti
E te vije tek une
Nuk do u zgjoja asnjehere
Do jetoja ne gjume

Nese ti, ti do ishe yll
Qe rri lart ne qiell
Hene do behem permbi re
Prane teje te jem

2x
Te dua te them
Te dua te them
Dua te t’them
O shpirti im

Dua te t’shoh
Ta shuaj k’te mall
Te t’them
Te lutem me fal

Nese fjale do te ishe ti
Do u beja gur
Pergjithmone do tu gdhendje ti
Te mos fshiheshe kurre

Nese lot do te ishe ti
I fshehur ne sy
Nuk do qaja asnjehere
Te t’mos humbja ty

2x
Te dua te them
Te dua te them
Dua te t’them
O shpirti im

Dua te t’shoh
Ta shuaj k’te mall
Te t’them
Te lutem me fal

Te dua te them
Te dua te them
Dua te t’them
O shpirti im

Dua te t’shoh
Ta shuaj k’te mall
Te t’them
Te lutem Te t’them
Te lutem me fal
Ooooo..
Te t’them
Te lutem me fal


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019