TEKSTESHQIP

Livia
Kallxom
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kallxom" kënduar nga Livia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u lansua në tregun e gjerë të muzikës i plotësuar bukur me anë të një videoklipi muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Pro Video. Videoklipi u publikua me datë 27 Shtator 2022. Teksti, orkestrimi dhe produksioni në studio është punuar nga Zzap And Chriss.