Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Llollo - Fireman  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2009

2009-11-01T00:37:05Vera ne gheto ne po dalim veto.
Kerret e mira neper rrug po kalojn.
Ti ja nin eren MMM (ahh,ahh)
po do me nxon ti nje MMM(ahh,ahh)
Djemt e pit jon femna me veti skon po sillen neper Club vetem vin vetem shkojn .
Shkun sonte nuk na nxun dhe se kuptun kur sdin me gjujt fajin zemer nuk ta kom un

Ref:
Call the fireman I’m fire fire fire
call the fireman fireman I’m fire fire fire
Call the fireman I’m fire fire fire .
Call the fireman fireman fireman I’m fire fire fire

Zjarr, veni flak merr
Drit , nuk ka terr
Qou, lsho zonin
Gin, edhe tonic
Nalt , une jom shum nalt
Hot me pi du prap
Fuck, menja pom sillet Shum , trupi pom dridhet
Bounce, nije ket send qysh po tingllon po kcejn femnat club me Llolli-pop dhe shofin strip strip left dance shoku im fireman ju do ja nini zonin e thirrni nese doni qe numri 044

Ref:
Call the fireman I’m fire fire fire call the fireman fireman I’m fire fire fire
Call the fireman I’m fire fire fire.
Call the fireman fireman fireman I’m fire fire fire


Më Shumë Këngë Nga Llollo: