Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lola Kulla - Xhiko Nuse  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Fatmir Lela

Teksti:

Lola Kulla

Komente

Asnjë Koment

15/08/2019

2019-08-15T19:41:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhiko Nuse" kënduar nga Lola Kulla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lola Kulla i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet