Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorenc Hasrama - S'kam Vend Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

E di qe gjonat sjan me njesoj
Por koken pas me sdo e mbaj
M'ke thon se jetes i jep nje kuptim
M'ke thon qe jemi bashk der n'mbarim
Botekuptimi ishe ti
Nuk mendoj njesoj pa ty

REFRENI
E di qe malli tka marr
Por tani ska rendesi
E di qe malli tka marr
Por tani ska vend per ty
2x
Ska vend per ty
E humbe koh me par (jo mee)

E di sa her kujtoj kohen kur ne ishim bashk
E di sa her kam xheloz per ty

A tkujtohet se:
E prisnim, e prisnim, e prisnim ne mengjesin bashk
E dite, e dite,e dite mir sa t'kam dasht
E ku je ti tani
Me premtimet tua

REFRENI(3x)
E di qe malli t'ka marr
Por tani ska rendeesi
E di qe malli t'ka marr
Por tani ska vend per ty (jo me)

Ska vend per ty
E humbe koh me par


Lorenc Hasrama - S'kam Vend Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Vend Per Ty".
3. Video është e këngës "S'kam Vend Per Ty", por nuk këndohet nga Lorenc Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorenc Hasrama:


Komente 0