Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorik - Nana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF: 2x
Per fatin e djalit lutet nana
Se s'don me e pa djalin me pranga
Per fatin e djalit lutet nana
Pare cash o tu prit ka mesnata

Na na na na na na na na (4x)

Big man nuk em nal asni problem
Permi benz tu pi alkool e kokteil
Cantat jan plot me seria fikse
100-500 roz edhe jeshile
Cunat po luftoj per lek lek lek
Cunat japin plum per respekt, yes
Qe tri net pa gjum nuk ka pa mengjes
Pun pa stres, gjuna nthes, pare cash
Pot thirri tu rreziku nfamilje
Milje per milje per biznes ose per lidhje
Ai po lutet mos me pa shi, shi
Po diell o vet
Nana po lutet mos me e pa djalin mas hekrave
Della dhe sirena jan ka nihen prej alarmave
I beson pares qe pe man larg prangave
Ekipa sikur banda si nxen kurr nata vet
Si familje krejt per njo e njo per krejt

REF: 2x
Per fatin e djalit lutet nana
Se s'don me e pa djalin me pranga
Per fatin e djalit lutet nana
Pare cash o tu prit ka mesnata

Na na na na na na na na (4x)

Big man tu u perball me cdo moment
Tu bo pare neper qyshke plot me terr
Jeta nuk u kon gjithmon e drejt
Mka detyru me njek paren me shpejt

Neper kthesa tu pa canta plot denga
Tu u perball me ato ca te servon jeta
Ajo pe din po nuk do mja thy besimin
Mu bo i pasun ja me dek me mrri qellimin

Naten von ajo pret djalin mu kthy
Naten von ajo tpret me tpa me sy
Ajo e din qe djali saj a kriminel
Loti pikon qe rrezikon me lujt me fat

Une krejt i bona per ty
Une krejt kom mi mrri per ty
Edhe flokt qe era ti fryn
I than kta lot qe rrjedhin nsy

REF: 2x
Per fatin e djalit lutet nana
Se s'don me e pa djalin me pranga
Per fatin e djalit lutet nana
Pare cash o tu prit ka mesnata

Na na na na na na na na (4x)Nuk kemi video për këtë këngë.


Lorik Zhuja
Publikimi: 26/03/2018


Lorik - Nana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nana".
3. Video është e këngës "Nana", por nuk këndohet nga Lorik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorik Zhuja:


Komente 0