Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Sa Pasë Dore Më Ke Lanë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa mbas dore me ke lane
Si nuk ke meshire
Moj e bukura si hane
Shndrit si xhevahir

Drandofilen kur ta dhash
Ta dhash per kujtim
Masandej une ma ste pash
Ty o shpirti im

Kaluen ditet nji nga nji
Po rri ne vetmi
Dua te shikjoj me mall
Pse m ke marr meni

Deri kur moj do te pres
Te shikjoj me sy
Ndoshta kot po rroj me shprese
Per me u pa me ty


Ky tekst u dërgua nga Igballe Ibra - VushtrriLuan Hajra
Publikimi: 16/07/2009


Luan Hajra - Sa Pasë Dore Më Ke Lanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Pasë Dore Më Ke Lanë".
3. Video është e këngës "Sa Pasë Dore Më Ke Lanë", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0