Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Zambaku I Bardhë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

O zambak, zambaku i bardhe
Of of aman
O zambak, zambaku i bardhe
Of of aman

Je m'a bukra nën mahalle
Of of aman
Je m'a bukra nën mahalle
Of of aman

Moj zemrush, moj zemrush
Synin sikur rrush
Moj zemrush, moj zemrush
Synin sikur rrush

Në mahalle në qytete
Of of aman
Në mahalle në qytete
Of of aman

Ty t'ka nana për kimete
Of of aman
Ty t'ka nana për kimete
Of of aman

Moj zemrush, moj zemrush
Synin sikur rrush
Moj zemrush, moj zemrush
Synin sikur rrush

Falmi Zot o krahtë e pëllumbit
Of of aman
Falmi Zot o krahtë e pëllumbit
Of of aman

Sa të dal n'mahallë t'Hadumit
Of of aman
Sa të dal n'mahallë t'Hadumit
Of of aman

Moj zemrush, moj zemrush
Synin sikur rrush
Moj zemrush, moj zemrush
Synin sikur rrush
Luan Hajra
Publikimi: 21/11/1980


Luan Hajra - Zambaku I Bardhë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zambaku I Bardhë".
3. Video është e këngës "Zambaku I Bardhë", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0