Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Isha Vetem Tuj Mendu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O isha vetëm tuj mendu
Drandofillja sa ka çel
Bylbylat janë tuj këndu
Edhe hana sa po del
Bylbylat janë tuj këndu
Edhe hana sa po del

O unë mendoj vetëm për ty
Prej atë dite që të kam dashtë
Ftyra yte m'rrin ndër sy
Unë prej teje s'kam me u nda
Ftyra yte m'rrin ndër sy
Unë prej teje s'kam me u nda
O veç aj vorr i zi më ndaftë
Po t'betohem moj bukuri
Gjersa t'jem unë në këtë jetë
Nuk e ndrroj këtë dashuri
Gjersa t'jem unë në këtë jetë
Nuk e ndrroj këtë dashuri


Ky tekst u dërgua nga Halil FazliuLuan Hajra
Publikimi: 01/12/1992


Luan Hajra - Isha Vetem Tuj Mendu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Vetem Tuj Mendu".
3. Video është e këngës "Isha Vetem Tuj Mendu", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0