Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Qaj Gitarja Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne ersine e ksaj nate diku larg tingujt jehojne
djemt e vasha po kendojne
rinin time ma kujtojn

(refreni)
qaj vajto tash gitarja ime
na shkoj jeta pa gezime
sonte dhembja me kaploj
vasha ime me harroj


qaj vajto tash gitarja ime
na shkoj jeta pa gezime
sonte dhembja me kaploj
vasha ime me harroj


lyps i jetes une u bera
bukurite e saj kerkoj
por kaluan qe te tera
une me kurr s’do ti shijoj

(refreni)
qaj vajto tash gitarja ime
na shkoj jeta pa gezime
sonte dhembja me kaploj
vasha ime me harroj


Ky tekst u dërgua nga Albulena


Nuk kemi video për këtë këngë.


Luan Hajra
Publikimi: 18/11/2013


Luan Hajra - Qaj Gitarja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Gitarja Ime".
3. Video është e këngës "Qaj Gitarja Ime", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0