Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Mezi Po Marrë Frymë (Feat. Dren Llumnica)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Aaa, aaa, aaa, aaa
Menxi po marrë frymë, lotët m'janë tuj shkue
Morra nji letër, për me ta shkrue
Morra nji letër, për me ta shkrue

Për me ta shkrue, gjithë dashninë time
Tregomë t'vërtetën, krejt çka ke ankime
M'trego t'vërtetën, krejt çka ke ankime

Aaa, aaa, aaa, aaa
Sytë e zezë m'i kishe, m'je pak e shkurtë
Moj vajzë e bukur o, moj vajzë e urtë
Moj vajzë e bukur o, moj vajze e urte

Aaa, aaa, aaa, aaa
Ja unë po vdes, për mu s'ka shpresë
Gjithë dashninë time, mos e le n'harresë
Gjithë dashninë time, mos e le n'harresë

Kur t'më vish ke vorri, merr dy trandofila
E të m'i ndezish, dy-tri kandila
E të m'i ndezish, dy-tri kandila


Ky tekst u dërgua nga Guri K. BuzaLuan Hajra
Featuring: Dren Llumnica
Publikimi: 04/02/2021


Luan Hajra - Mezi Po Marrë Frymë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mezi Po Marrë Frymë".
3. Video është e këngës "Mezi Po Marrë Frymë", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0