Audio

Luan Krasniqi - Prej Sabait Deri N'drek  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2014

2014-02-05T14:10:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Sabait Deri N'drek" kënduar nga Luan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luan Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luan Krasniqi:

Më Shumë...