TEKSTESHQIP

Luiza Reka & Leonard Pjetri
Ne Ket Jete Hallet Ndahen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Ket Jete Hallet Ndahen" kënduar nga Luiza Reka & Leonard Pjetri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe teksti u mor përsipër nga Fran Kodra, teksa këngën e orkestroi Luan Dagistani.