TEKSTESHQIP

Luki
Qika E Mbretit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qika E Mbretit" kënduar nga Luki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Egzon Bajraliu, teksa autor i tekstit është vetë këngëtari.