Lul Vushtria
Lul Vushtria
Lul Vushtria
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Lul Vushtria është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 16 Qershor 2017, Bajram Gigolli & Lul Vushtria publikojnë videoklipin "Zjarr Sonte".

Më datë 7 Gusht 2020, Bajram Gigolli & Lul Vushtria publikojnë videoklipin "Prej Gurbeti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0