Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - E Para E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

U magjepsa me shikim, 2(here)
hija jote pa pershkrim,
5 minuta afer teje,
e te thirra shpirti im.

Ref:
Jam e para a e fundit, 2(here)
para zemres tande,
me dy llafe tuj pi kafe,
per veti um bane.

Nata sonte befasi, 2(here)
ambiendi mrekulli,
lumturia para syve,
mbylle deren oj vetmi.

Ref:
Jam e para a e fundit, 4(here)
para zemres tande,
me dy llafe tuj pi kafe,
per veti um bane.
Luljeta Shala
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/11/2015


Luljeta Shala - E Para E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Para E Fundit".
3. Video është e këngës "E Para E Fundit", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0