Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - E Din Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


N'zemren time jeton nje dashni
Lumturine e kam un afer tij
Fjalt e huja po I sjell xhelozia
Pse dy zemer nuk po i zen tradhtia

Me dit zemra qysh ja din
Me dit bots sa te du
S'folin keq per ty as per mu

E din ti,E din ti
Sa jeni pershtat
Zemra jote si sheqer
E imja qokollat 2×



Jam e lumtur kur me thirr oj Zemer
Ska dashni mat mir se ky emer
E mbaj mend kur t'kam thane te Dua
Sa do zemra ti do te jesh me mua

Me dit zemra qysh ja din
Me dit bota sa te du
S'folin keq per ty as per mu

E din ti,E din ti
Sa jeni pershtat
Zemra jote si sheqer
E imja qokollat 2×

E din ti,E din ti
Sa jeni pershtat
Zemra jote si sheqer
E imja qokollat 2×


Ky tekst u dërgua nga Semir





Luljeta Shala - E Din Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Din Ti".
3. Video është e këngës "E Din Ti", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0