Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - 100 Gojë Bëjnë Marshallah  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/11/2019

2019-11-06T15:55:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "100 Gojë Bëjnë Marshallah" kënduar nga Luljeta Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luljeta Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet