Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumturie Tahiri (Lumja) - Xhemile

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhemile".
3. Video është e këngës "Xhemile", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lumturie Tahiri (Lumja) - Xhemile  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Sagapo"

Këngë e albumit:

"Oh Djalo"

Komente

Asnjë Koment

05/10/2014

2014-10-05T16:23:39+00:00Me pyt nena biri im
ke don ti ke don ti
Me pyt nena biri im
ke don ti ke don ti

une e du moj nona ime
xhemilen xhemilen

xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille

xhemilen oj nona ime shum e du
shum e du
xhemilen oj nona ime shum e du
shum e du

ajo eshte moj nona ime
vec per mu vec per mu

xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille

xhemilja biri im sesht
per tyyy sesht per ty
xhemilja biri im sesht
per tyyy sesht per ty

ajo ska as nan as bab
eshten jetim eshten jetim

xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille
xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille ....


Ky tekst u dërgua nga Xime-blenda   eriana
Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet