Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Marim Nuse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa her toka ka ren hajde ne dasem tupanit e po lun shoqnia hajde martohet jarani

sa her toka ka ren hajde ne dasem tupanit e po lun shoqnia hajde martohet jarani

me kenge e me valle ja marr flaken e ksaj mahalle sa ti pushken knon flamuri e marrim nuse prej katuni

me kenge e me valle ja marr flaken e ksaj mahalle sa ti pushken knon flamuri e marrim nuse prej katuni

sa her toka ka ren hajde kur po lujn me defa hyn e shtin ne valle hajde kto nuset e reja

sa her toka ka ren hajde kur po lujn me defa hyn e shtin ne valle hajde kto nuset e reja

me kenge e me valle ja marr flaken e ksaj mahalle sa ti pushken knon flamuri e marrim nuse prej katuni

me kenge e me valle ja marr flaken e ksaj mahalle sa ti pushken knon flamuri e marrim nuse prej katuniNuk kemi video për këtë këngë.
Lumturie Tahiri (Lumja) - Marim Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marim Nuse".
3. Video është e këngës "Marim Nuse", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0