Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Sjam Si Vajzat E Tjera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

si tja bej me ty sdi,
sun po dal as ne kujshi
xhelozon dhe 's me beson,
nate e dite me kontrollon
une e di se shume me don,
por pak e tepron
po frigohesh mos te mashtroj dhe kjo t nervozon
une nuk jam si vajzat tjera,
jam ajo qe ste tradhton

Amaaaaaaaaan of of aman

ska nevoj djale per me m rrujt,
sjap as zemren tjeterkujt
veq per veti ke me m pas
e krejt bota le te plas


Ky tekst u dërgua nga Miss Demiri

Lumturie Tahiri (Lumja) - Sjam Si Vajzat E Tjera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjam Si Vajzat E Tjera".
3. Video është e këngës "Sjam Si Vajzat E Tjera", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0