Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumturie Tahiri (Lumja) - Sagapo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sagapo".
3. Video është e këngës "Sagapo", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lumturie Tahiri (Lumja) - Sagapo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Potpuri Nga Albatrade"

Këngë e albumit:

"Sagapo"

Komente

Asnjë Koment

06/10/2012

2012-10-06T11:32:20+00:00neser ne gurbet i dashur une do te shkoj gjum nuk pom zen e dashur vet per ty mendoj

neser ne gurbet i dashur une do te shkoj gjum nuk pom zen e dashur vet per ty mendoj

neser ne gurbet i dashur une do te shkoj gjum nuk pom zen e dashur vet per ty mendoj

neser ne gurbet i dashur une do te shkoj gjum nuk pom zen e dashur vet per ty mendoj

sagapo sagapo ohhhh
te dua te dashuroj
vec per ty mendoj
sagapo sagapo ohhhh
te dua te dashuroj
vec per ty mendoj ojjj

nese sonte ndihesh vetem vetem me m shiku
shuaj driten ndize zemren
atje dot jem un

nese sonte ndihesh vetem vetem me m shiku
shuaj driten ndize zemren
atje dot jem un

sagapo sagapo ohhhh
te dua te dashuroj
vec per ty mendoj
sagapo sagapo ohhhh
te dua te dashuroj
vec per ty mendoj ojjj

hajde lumee
nisja me tallawaa
kalleeeeeeeeeeee

edhe ngoni shok
aman jam aman
sot ta rehim telin
sot na rehi teli
eh ju knona tallawa
lumja nga burreli
lumja nga burreli

ehh tash po knoj
o shok jalla prej vullneti
jalla prej vullneti
e do ti knoj shqiptar
jalla nga gurbeti
jalla nga gurbeti
per ju gurbetcar
aman aman
qe mjeni merzit
vec per juve sonte eeee
naten e bojm dit
neten e bojm dit

euor franga sonte
nderohet muzika
ani u kall vendi ajde
vallzojm djem e cika
cilen keng e doni
vetem cilni gojen

lumja knon per juve
ju vazhdoni lojen ohhh
lumja knon per juve
ju vazhdoni lojen ohhh


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist
Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet