Audio

Lumturie Tahiri (Lumja) - Shpirti Im Sa Te Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Simpatiku Im"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpirti Im Sa Te Du" kënduar nga Lumturie Tahiri (Lumja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lumturie Tahiri (Lumja) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anjeza Ndoj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me lejo te puth ne buze
Me lejo te puth ne sy x2

Zemra e çdo femre djale
Ka nevoje per dashuri x2

Ref...x2
Shpirti im o sa te du
Hajde luj sonte me mu
Se ma mire kurr s'ke me gjet
Hajde kenaqu mos rri vet

Sonte nata eshte per ne
Zgjatma doren e vallezo x2

Per dashnine qe kemi nis
Ti askujt mos i trego x2

Ref...x2
Shpirti im o sa te du
Hajde luj sonte me mu
Se ma mire kurr s'ke me gjet
Hajde kenaqu mos rri vet

...

Ref...x2
Shpirti im o sa te du
Hajde luj sonte me mu
Se ma mire kurr s'ke me gjet
Hajde kenaqu mos rri vetMë Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):

Më Shumë...