Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Po Vjen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Vjen" kënduar nga Lumturie Tahiri (Lumja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Binni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hej Binni N;Mjak Prej Basit Xhamat Po Thehen
Dhipat Po Dehen Hejterat Nuk Jon Ka Vrehen
Dhipat Po Nxehen Haverat Po Lehin Si Qet
Hej Binni Jom Vet Muzika Jem Posht Ju Qet

Posht Bjen Un Mu Ul POsht Ma Nuk Muj
Un Jom Hi Nkit Loj e Ju Te Ton Jeni Ra Nguj
Sene Spo Bini Zoni Nmajk Vet Um Hin
nZHABAR Jetoj Nigga Ermi jem o ALBIN

Ka T;Shkoj e Boj Llug Shumicen e Rastev Um Gjen Nrrug
Kit Qim None e Boj Per Veti Nuk e Boj Per YOUTUB
Na Gjen Tanve Tub me JOINTA Ngoj Si Tsmut
So Nevoja Me Rrit Zonin Repin Ju Nuk e Prodhut

MITROVIC Fabrika e Repit Jena Numer Njo
Kurgjo Sjeni Tu Bo Sikur Rafa Njo Ka Njo Ju Ha
BITCH a Ka Ma So Nevoja Mu Shit KULLERA
Ju Mer Fund KARIERA Letrat Jau Qes nBANDERA

Publikimi: 28/11/2012Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente mbi këtë këngëLumturie Tahiri (Lumja) - Po Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vjen".
3. Video është e këngës "Po Vjen", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.