TEKSTESHQIP

Lumturie Tahiri (Lumja)
Teper Jemi Dashuru
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Teper Jemi Dashuru" kënduar nga Lumturie Tahiri (Lumja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.