TEKSTESHQIP

Lumturije Drenovci (Laqja)
Sonte Flet Dashnia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Flet Dashnia" kënduar nga Lumturije Drenovci (Laqja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky produkt muzikor u paraqit tek ne i realizuar në prizmin vizual edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 27 Shtator 2017.