Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturije Kastrati - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

pse tmirat i harrove
fjal te kqija fole
me tkeq po ma kthen
pse vrave zemren time
per ato premtime
spo te bje ndermend

isha pran teje kur mbete i vetem
kur femrat tjera ta helmuan jeten
isha pran teje kur askush ste donte
kur vetem zemra ime te duronte

pse tmirat i harrove
fjal te kqija fole
me tkeq po ma kthen
pse vrave zemren time
per ato premtime
spo te bje ndermend

nese mendon se gjitha ti kam falur
ta bej me dije sje i mirseardhur
nese mendon qe prap te jesh me mua
ta bej me dije se me nuk te dua

pse tmirat i harrove
fjal te kqija fole
me tkeq po ma kthen
pse vrave zemren time
per ato premtime
spo te bje ndermend


Lumturije Kastrati - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Lumturije Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturije Kastrati:


Komente 0