Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

M-g - Atmosfere E Nxehte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atmosfere E Nxehte".
3. Video është e këngës "Atmosfere E Nxehte", por nuk këndohet nga M-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

M-g - Atmosfere E Nxehte  (Feat. Nealeri & Hekuri Sound)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Hekuri Sound

04/05/2010

2010-05-04T10:20:11+00:00M-G
SI FILLIM NJE PREZANTIM
M-G EMRI IM
BASHK ME NEALERIN PO BOJ NJI BASHKPUNIM
I VESHUR ME TE GJONA
TEKSTIN E BONA
MUZIKEN E KAM NE SHPIRT QE KUR M'KA LIND NONA
PERPARA MIKROFONIT SDU ME U LAVDRU
JAM REALIST SHOKU PERPARA DU ME SHKU
HIP HOPin E KAM FILLU
UN NUK PO T'RREJ
SJAM SI ATO TIPA QE BEJN SI MENJE M'DHEJ
HEYYY GIRL
UNE JAM KTU
BASHK ME SHOQEN TATE DU ME TE FTU
NE KET NIGHT PARTY QE SAPO KA FILLU
AQ SHUM KE PER TA ENDERRU
HAJDE ZEMER DALIM E PIM
ME GANGSTA NEALERI E HEKURIN PO RRIM
NE KET NAT CFAR NUK PRITET
ATMOSFERA SHUM PO RRITET
JA DHE HEKURI SOUND QE BITET PO I LESHON
REF''
HEKURI SOUND
ATMOSFERA SHUM E NXEHT
FEMRAT PO I DRIDHIN KREJT
ME FLLOU SHUM PERFEKT
PO E DJEGIN KLABIN KREJT
ATMOSFERA SHUM E NXEHT
FEMRAT PO I DRIDHIN KREJT
ME FLLOU SHUM PERFEKT
PO E DJEGIN KLLABIN KREJT
NEALERI''
HEY PRISNI PAK SE ESHTE RADHA IME
TI THEM DISA GJONA
SI FILLIM JAM NGA TIRONA
SHUM ME PELQEN KJO LOJA
PO VAZHDON ASHTU SIC DOJA
NGA FEMRA TE RRETHUM
VOLUM NE MAKSIMUM
FEMRAT JAN BO TAP
ME XHEK E ME KONJAK
UN JAM NEALERI ZEMER
E DI QE JE CRAYZY FEMER
TI VAZHDO,MOS NDALO
TE JAP UN CFAR KERKO
SE SHUM PO ME EKSITON
ASHTU SI PO VEPRON
TE GJITH PO TE SHIKOJN
TE TE KEN PO ENDERROJN
HAJDE HAJDE TI TE NEALERI
TI BOJM TE TJERET TE PLASIN NGA INATI
POR TY MOS TA NI
TI VEC DRIDHI,DRIDHI,DRIDHI
HEKURI SOUND
EHE DRIDHI SHPERDRIDHI
NEALERI
MUZIKA QE PO BOJM
HIP HOP NEW ENTY PO KRIJOJM
SI PO TE DUKET VETJA ZEMER SHUM BUKUR PO JA KALOJM.
REF''
HEKURI SOUND
ATMOSFERA SHUM E NXEHT
FEMRAT PO I DRIDHIN KREJT
ME FLLOU SHUM PERFEKT
PO E DJEGIN KLLABIN KREJT
ATMOSFERA SHUM E NXEHT
FEMRAT PO I DRIDHIN KREJT
ME FLLOU SHUM PERFEKT
PO E DJEGIN KLLABIN KREJT
NEALERI
HEHEHE SA KAM QESH ME ATMOSFEREN QE KRIJUM
FEMRAT I EKSITUM
TANI DRIDHI KREJT
M-G
SE JE SHUM PERFEKT ZEMER
SKE ASNJI DIFEKT
SE JEMI TE VERTET TI PO E SHEF VET
NEALERI
TE KAM THON MOS RRI ME GJASME GANGSTERRA
SE PERBALL TI KE REPERA
M-G,NEALERI,HEKURI SOUND
TA SJELLIN HITIN TE DERA
UANNAAUNANAA........
REF HEKURI SOUND
ATMOSFERA SHUM E NXEHT
FEMRAT PO I DRIDHIN KREJT
ME FLLOU SHUM PERFEKT
PO E DJEGIN KLLABIN KREJT
ATMOSFERA SHUM E NXEHT
FEMRAT PO I DRIDHIN KREJT
ME FLLOU SHUM PERFEKT
PO E DJEGIN KLLABIN KREJT.


Më Shumë Këngë Nga M-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet