Më mbaj mend (për 1 muaj)


M-g - Te Gatshem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gatshem".
3. Video është e këngës "Te Gatshem", por nuk këndohet nga M-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

M-g - Te Gatshem  (Feat. Double-m)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/09/2010

2010-09-16T19:57:09+00:00jo rap for life
jeay bech m-g double-m
mother fuckezz

double-m
se vim na dridhet veni
kur hym na ju krejt po kceni
mother fucker kush se di
double-m ne sken tani
kto cuca menojn
se rrepin jan tu bo
i kam une te gjitha
per me kon i pari
e kam une pistolen
jeten hic sta fali
i boj rimat me tgjujt
e jo me tregu
e kom 9milimetrin
e zbraz kur un du
e jam shqiptar ne zemer
e jam shqiptar ne gjak
vleren e shqiptarit e maj sa me nalt
nga jugu ne veri
nga kosova ne shqipni
kush esht shqiptar
cohu e kurr mos rri

Ref;2
kush se di si klabi cohet
le tvi e ti trgohet
me 3 fletca bojm dhe L
M-G Double-M te gatshem per cdo gje

M-G

Hej jow M-G nkllapa
vjen kadal me hapa
kan e kan kalokam
u nez u flak toka
vec ijer un po tfoli
edukaten mu ma nxorri
kjo anten shum po tkap
zoni im esht nji hap
esht shum nalt smunesh me e kap
pak po flas spo gaboj
rimat un po ti rreshtoj
nuk jom mbret por mbreteroj
me fjal si plumba ju shkatarroj
jo M-G ska burr qe mnali
per ket loj jeten e fali
ca po mthu ca po tthem
raki kom pi e nuk po mzen
ene tash vjen M-G si emblem
me tmiret per fam
mkan msu mos tkendoj
qe ktu ku jam
i pershendes e i rrespektoj

Ref;2
kush se di si klabi cohet
le tvi e ti trgohet
me 3 fletca bojm dhe L
M-G Double-M te gatshem per cdo gje

e jow hah
tgatshem per cdo gje motherfuckezzzzz
K R C
hahah
M-G
Double-M
motherfuckezzzzzzz


Ky tekst u dërgua nga Miri
Më Shumë Këngë Nga M-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet