Më mbaj mend (për 1 muaj)


Madkid - Adidas

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adidas".
3. Video është e këngës "Adidas", por nuk këndohet nga Madkid.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Madkid - Adidas  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kid Of Mad In This Jungle"

Komente

Asnjë Koment

05/08/2020

2020-08-05T14:11:53+00:00


"Adidas" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Madkid.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Madkid i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Trelo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hook x2

BABE jena vec me bluze
Adidas 3 viza tbardha vodka ruse
BABE jena vec me bluze
Deri dje s'na donin n'club, sot po na luste

Verse 1

I gjat si Burj Khalifa
Vaska plot me splifa
Coce-Cola Daniels u rrita
Adidas vec m'ecen dita

Dat Bitch tha nuk t'prita
Sot mpresin mu si prita
Ik policman mos m'cmen
Hape krahun se po ta baj me drita

(Pow pow)
Per kurva kam akses
Mthirrin HACKER
Tym, Palester e Fitnes
Shum normale


Leviz lart e poshte
Vec me bus, skuadra shum e madhe
Yoga Pants, Adidas
Bitch Thoba shum e madhe

X2
Jom n'makine me Bad Bitches
Ajo mthot kam tzit permas ej
Vishem Adidas ejj, Vishem Adidas

Hook x2

BABE jena vec me bluze
Adidas 3 viza tbardha vodka ruse
BABE jena vec me bluze
Deri dje s'na donin n'club, sot po na luste

Verse 2

Kto "Gucci Louis boys"
Kundra me nu (no)
Pare po du (no)
Vet i fitum


Ktu ka bad bi**hes per loje
Sonte spo du (no)
Besim ke mu (no)
Besim ke mu (no)

Adidas like Wow
Superman like Wow
Nxirri lekt like Wow
Plot me Bitches like Wow

X2
Jom n'makine me Bad Bitches
Ajo mthot kam tzit permas ejj
Vishem Adidas ejj, Vishem Adidas

Hook x2

BABE jena vec me bluze
Adidas 3 viza tbardha vodka ruse
BABE jena vec me bluze
Deri dje s'na donin n'club, sot po na lusteMë Shumë Këngë Nga Madkid:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet