Më mbaj mend (për 1 muaj)


Maestro - Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Maestro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Maestro - Me Ty  (Feat. Lal-x)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/07/2009

2009-07-10T14:22:05+00:00takim i pa pritur tu e marr rrug tgat
ajo dit njeten tem ish kon plot me fat
se t'pash ty edhe ti m'pe mu
ndodhi ni sen pa prit e pa kujtu

pa prit pa kujtu nkrah tonin e gjeta veten
shkoj ni koh e gat kuptova tverteten
e kuptova qe ti je femra n'ondrra tmija
edhe pse kaniher bona gjeste tkqija

kaniher bona sene qe t'shtin ndyshime
dyshime per mu gabim jon ato menime
se nuk o pak kjo koh per ty e per mu
me fitu ni besim njoni tjetrin me kuptu

se dashnia e ka kshtu nuk shkon nonstop veq mir
edhe pse kur o keq dyt e kena shtir
po kto sene kalojn e dashnia jet nven
kadal dal ecen koha permisohet qdo sen

Me ty kreit i du... pa ty sdu me jetu
i jepi kreit qa i kom... ti mos mu largu (hej)
du met pas afer... ton jeten sa t'jetoj
e vetmja je ti ... qi un e dashuroj (loqk)

tash e disa muj jena tfort hala
hala qift i lumtur na sdojm me u nda
edhe n'tmir edhe n'tkeq ti me mu un me ty
sun e paramenoj ty mos met pa me sy

mos me ti puth buzt edhe zonin me ta ni
e ndjej frymen tone edhe kur je nlargsi
e afer kur tkom nuk e njoh tjeter kon
sa qel e mshel syt me ty dita shkon
me ty kejt bohet mir pa ty veten nuk e du
i urrej ato dit kur ti je largu
ee kthimi jot u kon si mrekulli
e jepi qdo sen mos mem nejt larg ti

e ti un e di qe si une menon
qdo gabim i jemi normal ty t'lendon
po qdo sen kaloj bashk jena hala
une e di qe veq Zoti mun me na nda


Ky tekst u dërgua nga Eok
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet